Profil společnosti

B a K Písek nabízí svým zákazníkům ucelenou řadu produktů a služeb zahrnující projektování, engineering, komplexní zpracování plechu, výrobu a konstrukci rozváděčů, elektromontáže, oživení u konečného uživatele, revize, záruční i pozáruční servis. Firma disponuje nejen moderním technologickým vybavením, ale také odborníky v oblasti projektování a konstrukčně i technologicky náročných prací.

B aK Písek plní požadavky zákazníků v požadované kvalitě a v požadovaném termínu a neustále pracuje na zlepšování kvality svých výrobků a plné spokojenosti zákazníků. Tyto atributy jsou garantovány neustálým zlepšováním managementu a certifikací ČSN EN ISO 9001 : 2008, která osvědčuje kvalitu výrobků i řízení procesů ve firmě.

Cenné zkušenosti získal BaK Písek během své dlouholeté tradice. Uskupení je pokračovatelem BaK sdružení, které vzniklo již v roce 1995 ve spolupráci pana Karla Brejchy a pana Ing. Jířiho Karla, kteří navázali na své dlouholeté zkušenosti se zpracováním plechu, výrobou ocelových konstrukcí a výrobou elektrorozvaděčů z bývalé STS Písek. Kvalitativní posun zajišťují značné investice do nákupu špičkových technologií a strojního vybavení.

Jsme si vědomi toho, že úspěch společnosti vytvářejí především lidé. Proto firma zaměstnává zkušené odborníky s dlouholetou praxí, ale také mladé vzdělané pracovníky, kteří představují perspektivní potenciál firmy. Z celkového počtu více než 120 zaměstnanců tvoří THP pracovníci 30%, pracovníci dělnických profesí 70 %